Smeti za plotom zš G.Bethlena

Zodpovednosť za riešenie: Nové Zámky

Vyriešený

Zaslal: erika, 23. marca 2016

Smeti, ktoré asi nikomu neprekážajú...

01. apríl 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet. Odpad bude odstránený v pondelok 4.4.2016.

S pozdravom

Nikoleta Makaiová
sekretariát primátora mesta Nové Zámky
14. apríl 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň.
Odpad bol odstránený.

S pozdravom

Nikoleta Makaiová
sekretariát primátora mesta Nové Zámky

Diskusia

Diskusia k podnetu bola uzatvorená.

Podnet bol archivovaný a diskusia k podnetu uzatvorená. Pokiaľ problém pretrváva, prípade sa rovnaký problém vyskytuje opakovane, prosíme Vás o jeho aktualizáciu, alebo opätovné nahlásenie.