Porušený chodník

Zodpovednosť za riešenie: Nové Zámky

Vyriešený

Ubudaju kocky z chodnika. Na rohu medzi Frantiskanskym kostolom a vzadnym vchodom Jednoty na namesti.

30. máj 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet. Zaoberá sa ním Odbor komunálnych služieb, o jeho priebehu Vás budeme informovať.

S pozdravom


Nikoleta Makaiová
sekretariát primátora mesta Nové Zámky
22. jún 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň
Chodník na Kostolnej ulici bol ku dňu 7.6.2016 opravený. Naďalej však trvá oprava dažďovej vpuste na predmetnej ulici, ktorá nespĺňala svoju funkciu.

S pozdravom

Ing. Peter Morvai
Odbor komunálnych služieb

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania