Neporiadok na G. Bethlena

Zodpovednosť za riešenie: Nové Zámky

V riešení

Zaslal: Juraj František, 03. júna 2016

Dobrý deň,
už asi dva týždne to takto vyzerá po skončení prác. Odpad a nezaasfaltovaný chodník a výjazd. Dá to niekto do poriadku?

06. jún 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
v danej lokalite prebiehajú práce SPP pod názvom „Rekonštrukcia plynovodov Nové Zámky 2-Nábrežie“. Ako nás informoval kompetentný pracovník SPP, ktorý má na starosti dané rekonštrukčné práce, pozdĺžny výkop s nedokončenou povrchovou úpravou bude dokončený v dohľadnej dobe, taktiež bude odstránená nakopená stavebná suť. Spomínané rekonštrukčné práce budú prebiehať do konca júla. Odbor komunálnych služieb priebežne kontroluje dokončené úseky.
S pozdravom

Ing. Iveta Kmeťová
Mestský úrad Nové Zámky
Odbor komunálnych služieb

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.