Výtlk na Andovskej ulici

Zodpovednosť za riešenie: Nové Zámky

Neriešený

Zaslal: Sara, 09. júla 2016

Na Andovskej 25 sa už pred približne 2 rokmi prepadla cesta. Dočasne bola opravená - zasypaná štrkom. Postupne sa opäť začala prepadávať. V súčasnosti je označená, avšak problém sa ďalej nerieši. Je tak sťažený prístup obyvateľov paneláku autami na parkovisko. Kedy sa problém odstráni ? Ďakujem. Obyvateľka Andovskej ul.

Diskusia

Diskusia k podnetu bola uzatvorená.

Podnet bol archivovaný a diskusia k podnetu uzatvorená. Pokiaľ problém pretrváva, prípade sa rovnaký problém vyskytuje opakovane, prosíme Vás o jeho aktualizáciu, alebo opätovné nahlásenie.

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.