Nezakrytá nebezpečná šachta

Zodpovednosť za riešenie: Nové Zámky

V riešení

Zaslal: Silvia Balint, 21. júla 2016 Odoslané z mobilnej aplikácie

Pri moste cez rieku Nitra pri Strande je hlboka nezakryta sachta. Hrozi nebezpecenstvo padu.

29. júl 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet. Zaoberá sa ním Odbor komunálnych služieb, o jeho priebehu Vás budeme informovať.

S pozdravom

Peter Kijaček
sekretariát primátora mesta Nové Zámky
14. september 2016

Dagmar

To od 21. júla nie je odstránená takto závažná nezakrytá šachta??To čakáte na nejaké nešťastie????

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.