Znečistené detské ihrisko

Zodpovednosť za riešenie: Nové Zámky

V riešení

Zaslal: laci, 31. júla 2016

V nedeľu som navštívil detské ihrisko na ul P. Blahu alebo ul. T vansovej ak je tak lepšie. Ihrisko je zanedbané, znečistené a injekcna ihla aj keď v obale a rozbité sklo ma dosť vyplasili. Okrem toho na mnohých miestach je už štrk vyslapany, s teda ulohu zmierniť pád dieťaťa už neplní.

02. august 2016

Ján

Aj my chodíme na toto spomínané ihrisko (za Ajaxom - P.Blahu) - je to katastrofa. Všade smeti, sklo, konzervy, ihly a v neposlednom rade banda chuligánov vďaka kt. je situácia aká je. Pravidelne tam konzumujú alkohol, vykrikujú, veľakrát sa pobijú za bieleho dňa v prítomnosti detí a rodičov.
10. august 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet. Zaoberá sa ním Odbor komunálnych služieb, o jeho priebehu Vás budeme informovať.

S pozdravom

Peter Kijaček
sekretariát primátora mesta Nové Zámky
17. august 2016

Odpoveď samosprávy


Ďakujeme za Váš podnet. Detské ihrisko „RAK PUSTOVNÍK“ na ul. P. Blahu a T. Vansovej, ako aj ostatné detské ihriská v meste sa pravidelne kontrolujú pracovníkmi mestského úradu.
Pracovníci na aktivačných prácach pravidelne dočisťujú detské ihríská – týždenne viackrát - zbierajú odpadky, zametajú chodníky, upravujú štrk, prekopávajú piesok
Uvedenú lokalitu bude mestský úrad i naďalej monitorovať a dočisťovať.

S pozdravom



Hildegarda Vanyová
Odbor komunálnych služieb

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.