Chýbajúce vodorovné značenie parkovacích miest

Zodpovednosť za riešenie: Iný subjekt

Neriešený

Zaslal: zdenka, 13. septembra 2016 Odoslané z mobilnej aplikácie

Parkovisko medzi UPSVR a ZS Mostna - chyba znacenie parkovacich miest.

19. september 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet. Zaoberá sa ním Odbor komunálnych služieb, o jeho priebehu Vás budeme informovať.

S pozdravom


Peter Kijaček
sekretariát primátora mesta Nové Zámky
21. september 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň
uvedené parkovisko medzi UPSVaR a ZŠ Mostná nie je v správe Mesta Nové Zámky, z tohto dôvodu vodorovné dopravné značenie parkovacích miest na danom mieste nie je možné vyznačiť.
S pozdravom


Bc.Attila Paksi
Odbor komunálnych služieb

Diskusia

Diskusia k podnetu bola uzatvorená.

Podnet bol archivovaný a diskusia k podnetu uzatvorená. Pokiaľ problém pretrváva, prípade sa rovnaký problém vyskytuje opakovane, prosíme Vás o jeho aktualizáciu, alebo opätovné nahlásenie.

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.