Neudržiavaný chodník

Zodpovednosť za riešenie: Nové Zámky

Vyriešený

Zaslal: zdenka, 21. novembra 2016 Odoslané z mobilnej aplikácie

Chodnik je neudrziavany, pomaly zarasta. Ulica P.Blahu

29. november 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet. Zaoberá sa ním Odbor komunálnych služieb, o jeho priebehu Vás budeme informovať.

S pozdravom,
Peter Kijaček
sekretariát primátora mesta Nové Zámky
01. december 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, podnet na neudržiavaný chodník na ulici P. Blahu je vyriešený. 1.decembra bol chodník vyčistený.

Eva Tóthová
Mestský úrad Nové Zámky
Odbor komunálnych služieb

Diskusia

Diskusia k podnetu bola uzatvorená.

Podnet bol archivovaný a diskusia k podnetu uzatvorená. Pokiaľ problém pretrváva, prípade sa rovnaký problém vyskytuje opakovane, prosíme Vás o jeho aktualizáciu, alebo opätovné nahlásenie.

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.