Ulica T.G.Masaryka - smetisko pod kríkmi

Zodpovednosť za riešenie: Nové Zámky

Vyriešený

Zaslal: Martin Vyžinkár, 22. novembra 2016

Dobrý deň,
z kríkov na ulici T.G.Masaryka opadlo lístie a ukázalo sa čo je pod nimi - v zákrute ulice, pri chodníku ku kostolu, je pod kríkmi smetisko. Bolo by možné zabezpečiť odstránenie smetí spod kríkov?
Ďakujem.
MV

29. november 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet. Zaoberá sa ním Odbor komunálnych služieb, o jeho priebehu Vás budeme informovať.


S pozdravom,
Peter Kijaček
sekretariát primátora mesta Nové Zámky
01. december 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, podnet bol dňa 1.12. 2016 vyriešený
S pozdravom

Eva Tóthová
Mestský úrad Nové Zámky
Odbor komunálnych služieb
27. november 2017

Martin Vyžinkár

Ulica T. G. Masaryka - smetisko v živom plote.

Dobrý deň, na ulici T. G. Masaryka, v živom plote popri chodníku v zákrute oproti VUNARu (Bernolákovmu parku) sa rozrastá smetisko - pravdepodobne dielo bezdomovcov. Chcel by som Vás požiadať o odstránenie čiernej skládky odpadu a kontrolu miesta hliadkami MsP ako prevenciu pred vytváraním smetiska. Ďakujem. S pozdravom, MV
27. november 2017

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

na Vašu aktualizáciu sme upozornili samosprávu.

S pozdravom
Martin Kollárik
martin.kollarik@odkazprestarostu.sk
04. december 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, pracovníci aktivačnej činnosti opäť vyčistili nečistoty pod kríkmi na ul. T.G.Masaryka.

S pozdravom

Eva Tóthová
koordinátorka aktivačnej činnosti

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.