Kanalizačný poklop , Michalská bašta 15, Nové Zámky

Zodpovednosť za riešenie: Iný subjekt

Neriešený

Zaslal: Marian marian.habara@gmail.com, 05. decembra 2016

Kanalizačný poklop je prepadnutý, poškodený a hlavne výrazne búcha, čo je nepríjemné hlavne v noci. Nachádza sa blízko stredu vozovky. Ako obyvatelia priľahlých domov a bytov sme už v minulosti podnet podali, ktorý bol vyriešený iba vložením kúskov gumy do škár, ktoré tam vydržali necelý deň. Medzičasom sa poklop ešte viac prepadol. Žiadame o adekvátnu opravu, nie o provizórne riešenie..

13. december 2016

Odpoveď samosprávy

Kanalizačný poklop na ulici Michalská bašta č. 15 patrí do správy Západoslovenskej vodárenskej spoločnosti a.s.

S pozdravom,
Ing. Peter Morvai
Odbor komunálnych služieb
Referát dopravy

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.