Zúgov - zahr.osada, drevenný odpad

Zodpovednosť za riešenie: Nové Zámky

Neriešený

Zaslal: halika, 05. decembra 2016

Na podnet mesta sa opílili topole ale odpad z konárov zostal na mieste!
V meste sa píli všade ,niekedy aj bezhlavo a tento drevenný odpad tu leží už pol roka a pilčíci boli platený mestom!

Diskusia

Diskusia k podnetu bola uzatvorená.

Podnet bol archivovaný a diskusia k podnetu uzatvorená. Pokiaľ problém pretrváva, prípade sa rovnaký problém vyskytuje opakovane, prosíme Vás o jeho aktualizáciu, alebo opätovné nahlásenie.

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.