Rozoraný trávnik

Zodpovednosť za riešenie: Nové Zámky

Vyriešený

Zaslal: boris cernai, 15. februára 2017

Dobrý deň,
máme problém, s ktorým si sami nevieme poradiť. Kvôli zateplovaniu paneláku na G. Bethlena 13-19 nám za činžiakom parkujú denne rôzne autá s robotníkmi. Pri upozornení mi sľúbia, že už tam parkovať nebudú ale na druhý deň sa to dokola opakuje. Chápem, že ťažké materiály tam nejako doviesť musia, ale na osobných autách (viď foto) môžu parkovať kdekoľvek. Ten trávnik nestál za nič ani keď bol v pôvodnom stave ale teraz je to katastrofa. Neviem na koho sa obrátiť, keď sťažnosti u vedúceho prác nepomohli. Keď nepomôže ani kontaktovať vás, skúsim políciu.

Komunikácia so samosprávou o riešení podnetu

16. február 2017 Odpoveď

Dobrý deň, ďakujeme za podnet. Bola kontaktovaná Mestská polícia a správca bytového domu, ktorí sa tejto situácii venujú. O riešení Vás budeme informovať. V podobných prípadoch, aby sa zabránilo väčšiemu ničeniu trávnika viacdňovým prechádzaním automobilov a ich parkovaním, je potrebné okamžite kontaktovať linku MsP

S pozdravom

Peter Kijaček
sekretariát primátora mesta

17. február 2017 Odpoveď

Vyjadrenie generálneho dodávateľa stavby k podnetu.

S pozdravom

Peter Kijaček
sekretariát primátora mesta
58a69b4e757ee.pdf

Diskusia

boris cernai: Ďakujem za pomoc. Odpoveď dodávateľa je samozrejme nezmysel, tou červenou Feliciou určite materiál nenosia, ale cením si, že ste ich aspoň kontaktovali.
V budúcnosti to budem podľa odporúčania posúvať hneď na políciu.
Vďaka
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.