Náletové dreviny a čistota dvorná časť Jazdecká, T.Vansovej NZ

Zodpovednosť za riešenie: Nové Zámky

Vyriešený

Zaslal: Peter, 21. marca 2017

Vo dvornej časti za plotom ZŠ Hradná na rohu oplotenia je časť zarastená náletovými drevinami a značne znečistená odpadkami, igelitovými taškami a papiermi. Bolo by potrebné vypíliť tieto náletové dreviny a lokalitu vyčistiť, aby mohla byť užívaná občanmi.
Ďakujem za vyriešenie podnetu

28. marec 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet. Zaoberá sa ním Odbor komunálnych služieb, o jeho priebehu Vás budeme informovať.


S pozdravom

Peter Kijaček
sekretariát primátora mesta
19. apríl 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, dňa 29.3. 2017 pracovníci aktivačnej činnosti vyčistili dvornú časť Jazdecká a T. Vansovej od komunálneho odpadu.
Spoločnosť Novovital predmetnú časť vypílila od náletových drevín.


S pozdravom
Eva Tóthová
MsU Nové Zámky
Odbor komunálnych služieb

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.