Mega výtlk na Jánošíkovej ulici

Zodpovednosť za riešenie: Nové Zámky

Vyriešený

Zaslal: Jan, 27. apríla 2017

Mega výtlk na ulici Jánošíková a stále sa zväčšuje...

02. máj 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet. Zaoberá sa ním Odbor komunálnych služieb, o jeho priebehu Vás budeme informovať.


S pozdravom

Peter Kijaček
sekretariát primátora mesta
12. máj 2017

Odpoveď samosprávy

Dňa 10.05.2017 bol výtlk na Jánošíkovej ulici opravený.

S pozdravom

Peter Kijaček
sekretariát primátora mesta

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.