Nedostatočne označený priechod pre chodcov Medzimlynie

Zodpovednosť za riešenie: Iný subjekt

Neriešený

Zaslal: Vlasta Repová, 16. mája 2017

Priechod pre chodcov z Medzimlynia je nedostatočne označný, nakoľko na strane "od mesta" je značka priechodu pre chodcov schovaná za krivým stromom - a to nehovorím o reklame reštaurácie Mlyn, ktorú je možné si všimnúť skôr ako značku priechodu. Na strane "do mesta" priechod NIE JE označný vôbec. A to je miesto, kde chodia deti každodenne do školy! Treba označniť priechod z oboch smerov a to zreteľne,značkou a neónovým zvýraznením. Taktiež by nebolo od veci, natrieť nanovo "zebru" na ceste, nakoľko táto je dosť zošúchaná a vyblednutá. Veď tade chodia deti do školy!!!!!

23. máj 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet. Zaoberá sa ním Odbor komunálnych služieb, o jeho priebehu Vás budeme informovať.

S pozdravom

Peter Kijaček
sekretariát primátora mesta
14. jún 2017

Vlasta Repová

Dobrý deň, p. Kijaček,
prosím Vás kedy bude podnet vyriešený? Práve dnes ráno, 14.6.2017 na tomto "priechode" prišlo k nehode, jedno auto deti pustilo druhé ich skoro zrazilo. To sa naozaj urobí až vtedy, keď príde k tragédii?
Ďakujem

Repová
26. september 2017

Vlasta Repová

Prosím o informáciu, kedy bude vyriešený podnet zo dňa 16.5.2017ohľadom prechodu pre chodcov.
Ďakujem.
27. september 2017

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet sme samospráve opätovne preposlali s prosbou o vyjadrenie.

S pozdravom

Martin Kollárik
martin.kollarik@odkazprestarostu.sk
10. január 2018

Vlasta Repová

Dobrý deň,

naozaj je táto stránka určená pre nahlasovanie podnetov na zlepšenie popr. riešenie nedostatkov v meste? Od 16.5.2017 je nahlásený môj podnet - chápem, že nie je jediný - ale naozaj mám pocit, že sa na to kašle. Skúsim osloviť priamo primátora + médiá snáď sa veci pohnú rýchlejšie.
Je to vysoko rizikový priechod pre chodcov, kedy si to kompetentní uvedomia?
10. január 2018

Vlasta Repová

S ľútosťou Vám oznamujeme,
že pri riešení podnetu Nedostatočne označený priechod pre chodcov Medzimlynie do dnešného dňa nedošlo k pozitívnej náprave a z tohto dôvodu podnet označujeme ako neriešený.

Veríme, že Vás neúspech neodradí od pridania ďalších podnetov a ďakujeme za Váš záujem a spoluprácu, bez ktorej by riešenie podnetov prostredníctvom nášho portálu nebolo možné.
10. január 2018

Vlasta Repová

To nemyslíte vážne!!??

Tu ani ľútosť nezmaže neschopnosť samosprávy!!! Hanba vám všetkým.

Hlásim do médií..... a bez ľútosti.
10. január 2018

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

po Vašom upozornení sme status podnetu zmenili na neriešený (preto Vám prišla uvedená notifikácia) a zároveň podnet opätovne zaslali samospráve s prosbou o vyjadrenie.

S pozdravom

Martin Kollárik
martin.kollarik@odkazprestarostu.sk
15. január 2018

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet sme preposlali aj na Okresný úrad Nové Zámky, ktorý samospráva označila za zodpovedný subjekt pri riešení podnetu.

S pozdravom

Martin Kollárik
martin.kollarik@odkazprestarostu.sk

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.