Zdevastovaná vozovka pred školou

Zodpovednosť za riešenie: Nové Zámky

V riešení

Zaslal: Marián Pócs, 19. mája 2017

Už pred rokom som avizoval, že vozovka pred školou na ulici Czuczora Gergelya je v zdevastovanom stave. Doteraz sa neudiala obnova. Su tam už výtlky 30cm hlboké!

23. máj 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet. Zaoberá sa ním Odbor komunálnych služieb, o jeho priebehu Vás budeme informovať.


S pozdravom

Peter Kijaček
sekretariát primátora mesta
31. máj 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň.

Odstavný pás na ulici G.Czuczora pri Základnej škole má odbor komunálnych služieb v pláne opraviť ešte v roku 2017.

S pozdravom

Ing.Peter Morvai
Mestský úrad Nové Zámky
Odbor komunálnych služieb

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.