Fontánky na vodu bez tlačidiel

Zodpovednosť za riešenie: Nové Zámky

Vyriešený

Zaslal: Peter, 25. mája 2017

Načo má mesto fontánky na pitnú vodu keď z nich odstránilo tlačidlá na používanie? Mesto nemá na to aby si dovolilo pár litrov pitnej vody pre občanov? Odstránené tlačidlá sú na fontánke na korze oproti OD Zámčan a rovnako tak na hlavnom námestí u banky.

30. máj 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, mesto neodstránilo tlačidlá na spúšťanie pitnej vody. Ventily boli už 3 krát ukradnuté resp. poškodené. Momentálne sa čaká na dodanie nových ventilov s tlačidlami, aby sa mohli fontánky s vodou spustiť.

S pozdravom

Peter Kijaček
sekretariát primátora mesta
09. september 2017

zdenka

Podnet vyrieseny :)

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.