Poškodené detské ihrisko na Sihoti

Zodpovednosť za riešenie: Nové Zámky

Vyriešený

Zaslal: zdenka, 07. júna 2017 Odoslané z mobilnej aplikácie

Tu sa hraju nase deti...naozaj by nebolo mozne ihriska oplotit a na noc zamykat?

12. jún 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet. Zaoberá sa ním Odbor komunálnych služieb, o jeho priebehu Vás budeme informovať.


S pozdravom

Peter Kijaček
sekretariát primátora mesta
27. jún 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň!

Na detskom ihrisku Kúzelník na Sihoti bola v priebehu 25. týždňa 2017 doplnená jedna nová baby hojdačka a druhá bola opravená, boli doplnené chýbajúce laná, opravené baranidlo, bol doplnený kolík na váhadlovej hojdačke, tiež bol opravený šľapák aj s reťazou.
Nakoľko sa na detskom ihrisku ešte pracuje ( t.č. prebieha brúsenie a náter), žiadame návštevníkov, aby dbali na bezpečnosť svojich detí a počas prác ich nepúšťali na detské ihrisko.


S pozdravom

Hildegarda Vanyová
Mestský úrad Nové Zámky
Odbor komunálnych služieb
28. jún 2017

Odpoveď samosprávy

Vymenené a opravené súčasti detského ihriska na Sihoti. Keďže stále prebiehajú práce, žiadame návštevníkov, aby dbali na bezpečnosť svojich detí a počas prác ich nepúšťali na detské ihrisko

S pozdravom
Peter Kijaček
sekretariát primátora mesta Nové Zámky

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.