Upchatý kanál

Zodpovednosť za riešenie: Nové Zámky

Vyriešený

Zaslal: zdenka, 12. júna 2017 Odoslané z mobilnej aplikácie

Upchaty kanal na ul. Flengera

13. jún 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet, kanál bude vyčistený pracovníkmi Odboru komunálnych služieb.

S pozdravom

Peter Kijaček
sekretariát primátora mesta
14. jún 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, dnes 14.6. 2017 pracovníci aktivačnej činnosti vyčistili kanálovú dažďovú vpusť na ulici M. Flengera

S pozdravom

Peter Kijaček
sekretariát primátora mesta

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.