Signalizácia na križovatke

Zodpovednosť za riešenie: Nové Zámky

V riešení

Zaslal: VeVe, 14. júna 2017

Dobrý deň, chcela by som sa spýťať na dopravnú signalizáciu na semafóre (križovatka ciest SNP a Gogoľova), či by sa nedal prenastaviť časový limit spúšťania "zelenej šípky" vpravo . Keďže už na semafóre je červené označenie a až potom zapne zelená šípka, nemohol by sa semafór nastaviť tak, aby zelená - príp. oranžová- vzápätí spúšťala zelenú šípku, bez obmedenia ? Podľa môjho názoru je takýto spôsob prepínania semafóru lepší voči prípadným dopravným kolíziam, ktoré tam nastávajú pri brzdení prvého auta a za ním rozbehnutého na zelenú !

Ďakujem za skorú odpoveď.

26. jún 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet. Zaoberá sa ním Odbor komunálnych služieb, o jeho priebehu Vás budeme informovať.

S pozdravom

Peter Kijaček
sekretariát primátora mesta

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.