Životu nebezpečný priechod na Janka Kráľa

Zodpovednosť za riešenie: Iný subjekt

Neriešený

Zaslal: Jaroslav, 27. júna 2017

Mreže držia len dve hrdzavé a uvoľnené skrutky z dvanástich (z dvora ako je starobinec). Druhú stranu som ešte nepozrel ale asi bude vyzerať obdobne. Všimol som si to vďaka deťom ktoré sa snažili prepchať pomedzi mreže. Odstrániť tento nezmysel ktorý tam zrejme "stojí" ako čierna stavba kým niekoho vážne nezraní. Odnesú si to najskôr malé deti ktoré tá mreža láka. Ďakujem

03. júl 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, bytové domy sú v správe NZBD, napriek tomu mesto požiada správcu o nápravu tohto stavu.

S pozdravom
Peter Kijaček
sekretariát primátora mesta Nové Zámky

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.