Devínska ulica - neupravená zeleň

Zodpovednosť za riešenie: Nové Zámky

Vyriešený

Zaslal: nioba, 28. júna 2017

aktualne ptebieha rekonstrukcia chodnikov na Devinskej ulici.konecne sa bude tade dat chodit bezpecne. problem je vsak este zelen zasahujuca do priestorov vyhradenychpre chodcov. prosim,upozornite majitelov prilahlych domov,nech vykonaju udrziavaci rez na aspon na sirku chodnika a vysku 2metre

30. jún 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet. Zaoberá sa ním Odbor komunálnych služieb, o jeho priebehu Vás budeme informovať.


S pozdravom
Peter Kijaček
sekretariát primátora mesta Nové Zámky
14. október 2017

nioba

presli takmer 4 mesiace a stale bez riesenia? myslim si, ze odstrihnut par vyhonkov, pripadne haluzi nie je tak nakladne!
13. december 2017

Odpoveď samosprávy

Mestský úrad Nové Zámky zabezpečil orezanie drevín na ul. Devínska. Prácu vykonali pracovníci Novovitalu Nové Zámky

S pozdravom

Ing. Paluk Peter
Mestský úrad Nové Zámky
Odbor komunálnych služieb
13. december 2017

nioba

Ďakujem

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.