Neudržiavaná zeleň

Zodpovednosť za riešenie: Nové Zámky

V riešení

Zaslal: Judita Demová, 28. júna 2017

Dobrý deň.
Chcela by som upozorniť na zanedbaný úsek zeleného pásu pozdĺž chodníka na Kollárovej ulici. Denne po tejto ulici prechádza množstvo ľudí do práce a cez letné mesiace hlavne na termálne kúpalisko. Chodník je ako vidieť nie len poškodený, ale prerastený burinou a ako to býva je tam aj plno odpadkov.

29. jún 2017

Oto

Mesto sa alibisticky spolieha na to, že majiteľ najbližšej nehnuteľnosti to pokosí a odprace na svoje náklady. "Lebo veď sa to tak robilo vždy". Ale ak ten pozemok patrí "štátu" (Slov. pozemk. fond a pod.) alebo mestu, tak by sa o to mal postarať majiteľ, ktorému to patrí alebo to má v správe. Toto mesto v tom má veľké rezervy a na svojich obyvateľov kašle aj v dôležitejších veciach.
30. jún 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet. Zaoberá sa ním Odbor komunálnych služieb, o jeho priebehu Vás budeme informovať.


S pozdravom
Peter Kijaček
sekretariát primátora mesta Nové Zámky
03. júl 2017

Martin B

Zdravim Vas Oto. nejde o alibizmus mesta. Avsak mesto fakt nema na to vyclenenych 400 ludi, aby po dazdoch nabehli do ulic a vsetko pokosili a IHNED. takto burina vyrastie za cca tyzden. Obcan by chcel vsetko, odpratat sneh uz vtedy ked len pada k zemi, pokosit este kym prsi atd. Volakedy to vazne robili obcania a neublizilo im to. Prave naopak, utuzovali sa susedske vztahy, zabavili sa, spoznali sa.
21. september 2017

Judita Demová

Som sklamaná prístupom mesta ku svojmu majetku. Skončilo sa leto a neporiadok nebol do dnes odstránený. Pravdepodobne sa čaká na prvý sneh, ktorý tento neporiadok zakryje, lebo na tomto úseku chodníka nikto ani sneh neodhadzuje.

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.