Nepokosená hrádza pri nových uliciach Jantárova a Koralová

Zodpovednosť za riešenie: Iný subjekt

Neriešený

Zaslal: Andrea Arpášová, 30. júna 2017

Dobry den, zaujima ma ci hradza na druhej strane rieky Nitra pri novovzniknutych uliciach Jantarova a Koralova je este v sprave mesta nakolko sa tadial nekosi od zaciatku sezonya ludia ktori tam byvaju by tam radi chodili na prechadzku ci zabehat si ci uz sami, s detmi, ci so psami. Dakujem

03. júl 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, hrádza rieky Nitra nie je v správe mesta, kosenie hrádze zabezpečuje Slovenský vodohospodársky podnik - správa povodia dolnej Nitry. Podľa ich vyjadrenia aj druhá strana hrádze bude v najbližších dňoch pokosená.

S pozdravom
Peter Kijaček
sekretariát primátora mesta Nové Zámky

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.