Detské ihrisko P.Blahu za Ajaxom

Zodpovednosť za riešenie: Nové Zámky

Vyriešený

Zaslal: Patrícia, 02. júla 2017

Prosíme o vyčistenie ihriska, šmykaliek,lavičiek. Sú v katastrofálnom stave. ĎAKUJEME v mene všetkých detí.

06. júl 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet. Zaoberá sa ním Odbor komunálnych služieb, o jeho priebehu Vás budeme informovať.

S pozdravom
Peter Kijaček
sekretariát primátora mesta Nové Zámky
12. júl 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, dňa 6.7. 2017 bola vyčistená lokalita detského ihriska . Minimálne raz do týždňa pracovníci aktivačnej činnosti zabezpečujú čistotu a poriadok na všetkých detských ihriskách v meste a ich okolí. Naposledy sme na predmetnom ihrisku boli 10.7. 2017

S pozdravom
Eva Tóthová
MsU Nové Zámky
Odbor komunálnych služieb
koordinátorka aktivačných činností

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.