Nebezpečný kryt

Zodpovednosť za riešenie: Nové Zámky

Vyriešený

Zaslal: zdenka, 02. júla 2017 Odoslané z mobilnej aplikácie

Komarnanska ulica, pred vyjazdom z parkoviska Shirinu, uvolneny a ohnuty kryt na kanaly.

06. júl 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet. Zaoberá sa ním Odbor komunálnych služieb, o jeho priebehu Vás budeme informovať.

S pozdravom
Peter Kijaček
sekretariát primátora mesta Nové Zámky
10. júl 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň
Mesto – Mestský úrad Nové Zámky, Odbor komunálnych služieb riešil tieto poklopy na Komárňanskej ulici už v máji pri rekonštrukcii chodníkov a žiadal opravu poklopov od Slovak Telekom a.s. Podľa posledného prísľubu by to mali opraviť v mesiaci júl.



S pozdravom
Ing. Peter Morvai
MsU Nové Zámky
Odbor komunálnych služieb
16. august 2017

zdenka

Podnet vyrieseny :)

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.