Konáre z ostrihaných kríkov na ulici T. G. Masaryka.

Zodpovednosť za riešenie: Nové Zámky

Vyriešený

Zaslal: Martin Vyžinkár, 02. júla 2017

Dobrý deň, na ulici T.G.Masaryka niekto zo susedov osekal kríky a konáre z nich nechal pohodené na trávniku nad križovatkou s Lastovičou ulicou. Som si vedomý, že tento spôsob "udržby zelene" nie je ten najvhodnejší - napriek tomu by som Vás chcel poprosiť o odvoz biologického odpadu z trávnika. Ďakujem. MV

04. júl 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, konáre boli odstránené a odvezené pracovníkmi zberu drevnej hmoty.

S pozdravom
Peter Kijaček
sekretariát primátora mesta Nové Zámky
04. júl 2017

Martin Vyžinkár

Dobrý deň, ďakujem za odvoz.
MV

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.