Nepriechodný chodník

Zodpovednosť za riešenie: Nové Zámky

Neriešený

Zaslal: Peter, 07. júla 2017 Odoslané z mobilnej aplikácie

po tomto chodníku sa už pomaly nebude dať prejsť, nakoľko zarastie

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.