Prečo boli vyrúbané zdravé orechové stromy na Sihoti?

Zodpovednosť za riešenie: Nové Zámky

V riešení

Zaslal: Miriam, 11. júla 2017

Na Sihoti pri Skateparku boli 3.7 alebo 4.7.(doobeda) vyrúbané zdravé orechové stromy. Kmene stromov boli zobraté, avšak konáre sú tam do dnešného dňa - 11.7.2017.

17. júl 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet. Zaoberá sa ním Odbor komunálnych služieb, o jeho priebehu Vás budeme informovať.

S pozdravom
Peter Kijaček
sekretariát primátora mesta Nové Zámky

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.