Odvodňovací žľab na Lastovičej ulici

Zodpovednosť za riešenie: Nové Zámky

V riešení

Zaslal: miňo, 12. júla 2017

Toto miesto na odvodňovacom žľabe je poškodené už vyše mesiac. Hrozí tu poškodenie zdravia-ešteže sa našiel zodpovedný občan, ktorý to miesto prekryl paletou, aby aspoň čiastočne zabránil možnosti úrazu. Tento odvodňovací žľab opravovali asi pred rokom. Celá táto stavba je totálne pofušovaná-kto je za to zodpovedný? Žeby chlapci z MsP tadiaľto nešli ani raz za mesiac, alebo im to je jedno?

17. júl 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet. Zaoberá sa ním Odbor komunálnych služieb, o jeho priebehu Vás budeme informovať.

S pozdravom
Peter Kijaček
sekretariát primátora mesta Nové Zámky

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.