Cyrilometodská - chodník

Zodpovednosť za riešenie: Nové Zámky

Vyriešený

Zaslal: juliana, 18. júla 2017

prepadnutý chodník na C.Metodskej, č.15

26. júl 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet. Zaoberá sa ním Odbor komunálnych služieb, o jeho priebehu Vás budeme informovať.

S pozdravom
Peter Kijaček
sekretariát primátora mesta Nové Zámky
03. august 2017

Odpoveď samosprávy

Prepad pred vchodom do bytového domu na Cyrilometodskej ulici č. 15 bol dňa 01.08.2017 opravený.

S pozdravom
Peter Kijaček
sekretariát primátora mesta Nové Zámky

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.