Zdevastované detské ihrisko

Zodpovednosť za riešenie: Nové Zámky

Vyriešený

Zaslal: VeVe, 18. júla 2017 Odoslané z mobilnej aplikácie

Detské ihrisko na ulici P. Blahu (za Ajaxom) sa po čase mení na smetisko a priestor pre mladých vandalov. Drevené laty pozdĺž zábran na ihrisku sú nadmieru popísané či pokreslené vulgarizmami a inými neslušnými názvami aj obrázkami. Vnútri pod strieškou je obrovské množstvo smetí. Vonkajšia drevená hojdačka (vid foto) je poškodená - reťaz nie je odlomená, sú na nej náznaky úmyselného poškodzovania. Ostatné hojdačky očo pravej strane od ihriska už ni nie sú, je tam len konštrukcia. Chcem sa teda spýtať, či mesto plánuje takéto veci riešiť a či existuje niečo ako dohľad nad nimi, aby sa ihriská (nie iba toto) takto nedevastovali. Ďakujem pekne.

26. júl 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň toto ihrisko bolo kompletne upratané 10.7.2017.
https://www.odkazprestarostu.sk/nove-zamky/podnety/41745/detske-ihrisko-p-blahu-za-ajaxom. Upratovanie detských ihrísk prebieha v týždenných intervaloch.

S pozdravom
Peter Kijaček
sekretariát primátora mesta Nové Zámky
03. august 2017

Odpoveď samosprávy

Na detskom ihrisku „Rak Pustovník“ na ul. T. Vansovej boli opravené baranidlá v priebehu 30. týždňa 2017.

S pozdravom
Peter Kijaček
sekretariát primátora mesta Nové Zámky
03. august 2017

VeVe

Ďakujeme pekne

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.