Osobný automobil bez STK.

Zodpovednosť za riešenie: Nové Zámky

V riešení

Zaslal: Miloš , 14. augusta 2017 Odoslané z mobilnej aplikácie

Dobrý deň prajem. Na parkovisku pred železničnou stanicou je odparkované osobné auto bez platnej STK a s prepichnutými pneumatikami.

04. september 2017

Odpoveď samosprávy

MsP motorové vozidlo Lexus NZ 151 DV dlhodobo odparkované pri železničnej stanici eviduje.
Problémom je fakt, že vlastníčka motorového vozidla zomrela a dedičské konanie prebieha.
MsP sa snaží problém riešiť prostredníctvom rodinných príslušníkov nebohej vlastníčky vozidla.
Neplatnú STK a EK rieši Okresný úrad.



S pozdravom
Mgr. Jozef Tököly
náčelník MsP Nové Zámky

22. október 2017

René Hruboš

Ľudia to nemáte skutočne iné na práci, len prirábať problémy niekomu inému? Načo je dobré riešiť pozostalých ktorí majú kopec iných starostí, ešte aj cez "Okresný úrad". Dosť, že im na tom aute niekto gumy prepichol. Robíte problémy MsÚ, MsP a ešte aj pozostalým. Hanbite sa.

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.