Diera pri kanáli, Kvetná

Zodpovednosť za riešenie: Nové Zámky

Vyriešený

Zaslal: Jozef Lutisan, 17. augusta 2017

Cez našu ulicu chodí veľa detí a tá diera je nebezpečná.
Veľkosť diery je taká, že dieťa ak by tam behlo s nohou, tak by si spôsobila devastacne poranenie nohy.

04. september 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet. Zaoberá sa ním Odbor komunálnych služieb, o jeho priebehu Vás budeme informovať.

S pozdravom
Peter Kijaček
sekretariát primátora mesta Nové Zámky

05. september 2017

Odpoveď samosprávy

Mesto – Mestský úrad Nové Zámky, Odbor komunálnych služieb opravil predmetnú dažďovú vpusť.

S pozdravom
Peter Kijaček
sekretariát primátora mesta Nové Zámky

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.