Poškodená lavička na dopravnom ihrisku G.Bethlena-Vajanského

Zodpovednosť za riešenie: Nové Zámky

Vyriešený

Zaslal: Mariana, 20. augusta 2017

Už niekoľko mesiacov je poškodená lavička na dopravnom ihrisku vo vnútrobloku ulíc G.Bethlena a Vajanského. Je nebezpečná pre deti a pre rodičov " nefunkčná".

22. august 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet. Zaoberá sa ním Odbor komunálnych služieb, o jeho priebehu Vás budeme informovať.

S pozdravom
Peter Kijaček
sekretariát primátora mesta Nové Zámky
29. september 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň.
Lavička vo dvore G.Bethlena – S.H.Vajanského bola dňa 25.09.2017 opravená.



S pozdravom
Peter Kijaček
sekretariát primátora mesta Nové Zámky
29. september 2017

Mariana

Ďakujeme.

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.