Ihrisko medzi Bethlena a Jánošíkovou ulicou - vylámané lavičky

Zodpovednosť za riešenie: Nové Zámky

Vyriešený

Zaslal: Edita, 01. septembra 2017

Na ploche vnutorneho arealu sidliska medzi ulicami Bethlena, Janosikova a Vajanskeho sa nachadza niekolko totalne zdevastovanych laviciek, kt je nutne odstranit.

04. september 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet. Zaoberá sa ním Odbor komunálnych služieb, o jeho priebehu Vás budeme informovať.

S pozdravom
Peter Kijaček
sekretariát primátora mesta Nové Zámky

29. september 2017

Odpoveď samosprávy

Lavičky v dvore G.Bethlena a Jánošíková boli dňa 25.09.2017 opravené

S pozdravom
Peter Kijaček
sekretariát primátora mesta Nové Zámky

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.