Neporiadok na ihrisku medzi ulicami Bethlena a Jánošíkova

Zodpovednosť za riešenie: Nové Zámky

Vyriešený

Zaslal: Edita, 01. septembra 2017

Detske ihrisko a cela plocha medzi vymenovanymi ulicami je zamorena odpadom, papiermi a vykalmi vs druhu. Je potrebne dokonale vycistit a pravidelne mapovat situaciu.

04. september 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet. Zaoberá sa ním Odbor komunálnych služieb, o jeho priebehu Vás budeme informovať.

S pozdravom
Peter Kijaček
sekretariát primátora mesta Nové Zámky

05. september 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, dnes 5.9. 2017 pracovníci aktivačnej činnosti vyčistili detské ihrisko a plochy medzi ulicami od papierov a iného odpadu.

S pozdravom
Tóthová Eva – koordinátorka AČ

06. september 2017

Edita

Dobry den, dakujem.

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.