Aktualizovať podnet
Semafor pri Tescu

Nahrajte obrázok aktualizácie podnetu:

Vaše meno:

Váš e-mail:

Koľko je jedna plus jedna? (zadajte číslo):


   alebo   ísť späť


Pomoc

Pomocou nasledovného dialógu nás môžete upozorniť na akúkoľvek zmenu príslušného podnetu, či už sa jedná o jeho nápravu, alebo naopak zhoršenie daného stavu.

Semafor pri Tescu

Zodpovednosť za riešenie: Nové Zámky

V riešení

Zaslal: LIES, 02. septembra 2017

Dobry den,chcel by som upozornit kompetentnych na poruchu semaforov pri Tescu.Obcas sa stane ze naraz maju z 2 smerov zelenu pri nemoznej kombinacii,hrozi zrazka aut.tuto situaciu som zazil aj ja aj kolegovci.Dakujem

04. september 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet. Zaoberá sa ním Odbor komunálnych služieb, o jeho priebehu Vás budeme informovať.

S pozdravom
Peter Kijaček
sekretariát primátora mesta Nové Zámky

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.