Aktualizovať podnet
Nákupný košík a smeti pri Dôchodcovskom jazere na Sihoti

Nahrajte obrázok aktualizácie podnetu:

Vaše meno:

Váš e-mail:

Koľko je jedna plus jedna? (zadajte číslo):


   alebo   ísť späť


Pomoc

Pomocou nasledovného dialógu nás môžete upozorniť na akúkoľvek zmenu príslušného podnetu, či už sa jedná o jeho nápravu, alebo naopak zhoršenie daného stavu.

Nákupný košík a smeti pri Dôchodcovskom jazere na Sihoti

Zodpovednosť za riešenie: Nové Zámky

V riešení

Zaslal: VeVe, 09. septembra 2017 Odoslané z mobilnej aplikácie

Pri prechádzke v prírode sme spozorovali nákupný vozík v jazere Dôchodcov. Taktiež aj kopec smetí vo vode aj mimo, chcela by som požiadať o odstránenie, škodí to životnému prostrediu, ale vadí to aj rekreantom, ktorí si prídu vychutnať chvíle v prírode. Ďakujem za skorú odpoveď.

12. september 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet. Zaoberá sa ním Odbor komunálnych služieb, o jeho priebehu Vás budeme informovať.


S pozdravom
Peter Kijaček
sekretariát primátora mesta Nové Zámky

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.