Vrak auta

Zodpovednosť za riešenie: Nové Zámky

Uzavretý

Zaslal: peter, 26. septembra 2017 Odoslané z mobilnej aplikácie

vrak auta na hliníkovej cca 3 mesiace blokuje cast vozovky

16. október 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet. Mestská polícia niekoľkokrát kontaktovala majiteľa vozidla a vyzvala ho na odstránenie. Nie je však v kompetencii Mestskej polície vozidlo odtiahnuť resp.odstrániť z vozovky.

S pozdravom
Peter Kijaček
sekretariát primátora mesta Nové Zámky
24. október 2017

Lucia Ficzová

V predmetnej veci odkomunikovať to tak s okresným úradom v súlade so zákonom o odpadoch, by nebolo vhodné? a nájsť spoločne riešenie?
24. október 2017

peter

tak asi nezostáva iné riešenie, než vrak potlačiť na stred vozovky a potom už asi niekto bude konať z kompetentných...napr. správca komunikácie

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania