Problémová križovatka Pri kríži

Zodpovednosť za riešenie: Nové Zámky

V riešení

Zaslal: Norbert Halanda, 11. októbra 2017

Rád by som podotkol a takto zviditeľnil križovatku "Pri kríži" , že je tam už teraz veľký problém odbočiť z Vajanského smerom doľava na Komoču , a to ešte nie je otvorené to OC čo stavajú na tej zelenej ploche , tak by som rád vedel či mesto túto situáciu bude riešit v blizkej dobe ( kruhovým objazdom ) alebo čakajú , že aj tam skolabuje doprava podobne ako je tomu už na viacerých miestach v meste , ďakujem .

16. október 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet. Zaoberá sa ním Odbor územného rozvoja a architektúry, o jeho priebehu Vás budeme informovať.


S pozdravom
Peter Kijaček
sekretariát primátora mesta Nové Zámky
08. november 2017

Leo Mukli

vzbudovat kruhovu ,,križovatku ..

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.