Obmedzenie dopravy na ul. Pod kopcom (pri škole)

Zodpovednosť za riešenie: Nové Zámky

V riešení

Zaslal: Andrea Fellnerová, 24. októbra 2017

Prosba na miestnu samosprávu v Nových Zámkoch. Dnes na ulici Pod kopcom pred školou (regionálne edukačno - sociálne centrum Nové Zámky) zrazili dieťa. Možno by už bolo na čase aj túto školu chrániť retardérom alebo iným dopravným obmedzením. Veľa vodičov si neuvedomí, že je tu škola a že nejazdí na D1-ke. Prečo majú nutkanie jazdiť stovkou cez úzke ulice a v meste? dobre vysoký retardér možno by prinútil vodičov spomaliť a možno aj zaradiť jednotku a k tomu jednosmerka. No nevyznám sa v riešení dopravy, preto so obraciam na kompetentných aby podnikli kroky. pred školami by mala byť regulovaná doprava - to znamená minimálna rýchlosť, boxy na krátkodobé parkovanie a retardéry na spomaľovanie dopravy. Predovšetkým rýchlosť by mala byť regulovaná, ale nie značkou , to nestačí.

31. október 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet. Zaoberá sa ním Odbor komunálnych služieb, o jeho priebehu Vás budeme informovať.

S pozdravom
Peter Kijaček
sekretariát primátora mesta

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.