Trčiace káble zo zeme

Zodpovednosť za riešenie: Nové Zámky

Vyriešený

Zaslal: Gejza Farkaš, 05. novembra 2017

V blízkosti hlavnej brány ZŠ G.Bethlena smerom ku kotolni,trčia káble zo zeme, po odstránení stromu. Denne tam prechádzajú deti. Je normálne,že po odstránení el.vedenia nechajú takto káble?

13. november 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, prajem.
Káble aj so zvyškami odpíleného stĺpa boli odstránené 9.11.2017


S pozdravom
Ján Kutrľa
Referát ŽP
Mestský úrad Nové Zámky
13. november 2017

Gejza Farkaš

Ďakujem a ak je to možné,tak do budúcna by bolo dobré odstrániť všetko naraz. Ak to musí urobiť iná služba,alebo pracovníci,tak do tej doby by bolo dobré miesto zabezpečiť.
13. november 2017

Gejza Farkaš

Ďakujem,je to odstránené.

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.