Droty trciace zo zeme

Zodpovednosť za riešenie: Nové Zámky

Vyriešený

Zaslal: zdenka, 06. novembra 2017 Odoslané z mobilnej aplikácie

Vedla Billy, chodnik pod Kalvariou, trcia zo zeme 3 rozne droty/tyce.

07. november 2017

zdenka

Ostatne tyce
07. november 2017

zdenka

Ostatne tyce
13. november 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, zo zeme trčiace tyče a drôty boli 9.11:2017 odstránené.

S pozdravom
Ján Kutrľa
Referát ŽP
Mestský úrad Nové Zámky

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.