Odstavené auto

Zodpovednosť za riešenie: Nové Zámky

Vyriešený

Zaslal: Milan, 15. novembra 2017

Dobrý deň. Máme tu jedno nepojazdné auto, ktoré sem niekto priniesol.
Auto tu stojí dlhší čas a zavadzia pri parkovaní.
Za vybavenie ďakujem
Je na ulici G. Bethlena č 36 na druhej strane vozovky.

16. november 2017

Karol Horváth

Toto auto doteraz bolo súčasťou troch vrakov na Nábrežnej ulici, pri novinovom stánku. Teraz ho presťahovali o pár metrov ďalej, za roh.
16. november 2017

Milan

To auto sem priniesol jeden pán. Povyberal s neho čo sa mu hodí. Mal oblečenú reflexnú vestu a bol tam možno pól dňa.
16. november 2017

Maroš

majiteľ týchto áut má autá aj pri prvej STK na nitrianskej
21. november 2017

Jan

To s tym panom si uz fakt nevie dať nikto rady v tomto meste.
21. november 2017

Maroš

ten pán vlastní iba sroty a takto sa ich zbavuje a obsadzuje parkovacie miesta po celom meste.
30. november 2017

Milan

A dnes mi prišlo :
S ľútosťou Vám oznamujeme,
že pri riešení podnetu Odstavené auto do dnešného dňa nedošlo k pozitívnej náprave a z tohto dôvodu podnet označujeme ako neriešený.
To je veľmi zaujímavé. Keď niekto postojí na trávniku tak hneď má papuču.
Veď treba upozorniť majiteľa. Podla VIN čísla sa dá ľahko zistiť.
Len treba chcieť.
24. február 2018

Milan

Už je preč.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania