Opustený stánok

Zodpovednosť za riešenie: Nové Zámky

V riešení

Zaslal: Anna Tóthová, Mgr, 27. decembra 2017

Opustené stánky, stanovisko bezdomovcov (používajú tieto miesta aj ako WC), znečistené okolie, bezdomovci rozhadzujú smeti, nevieme,že komu patria tieto objekty, majiteľ sa zrejme nestará, opakovane volaná mestská polícia, rušenie nočného kľudu, obťažovanie okoloidúcich,smrad z výkalov,

11. január 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, tento žltý stánok na ul .M.R.Štefánika patrí vlastníkovi - ten ho využíva v letných mesiacoch na predaj zmrzliny .Na základe nájomnej zmluvy s mestom prenajíma pozemok pod touto stavbou, pričom riadne uhrádza nájomné. MsP zvýši hliadkovú preventívnu činnosť v tejto časti mesta.

S pozdravom

Peter Kijaček
sekretariát primátora mesta
12. január 2018

Anna Tóthová, Mgr

Dobrý deň.
Ďakujem za odpoveď. Tento žltý stánok sa vôbec nevyužíva v lete na predaj zmrzliny, bývame tu už od r.2009, denne okolo stánku chodievame, odvtedy tento objekt chátra a je prázdny, v lete sa vôbec neprevádzkuje. Máte zlé informácie. Ja to viem aj potvrdiť, aj ostatní bývajúci tohto bloku, nakoľko tu bývame už dlhšie, a na tento stánok vidíme denne.
Ďakujem. S pozdravom.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania