Špinavá cesta, Nové Zámky, Panmed

Zodpovednosť za riešenie: Nové Zámky

V riešení

Zaslal: A, 07. januára 2018

Pri Panmede na Ulici SNP je špina, blato, kaša z listov, ktorá je v zime neustále vlhká a šmykľavá. Neporiadok na ceste vznikol tým, že tam nikto neodpratal listy a znečistenie na ceste. Keď naprší, nedá sa tadiaľ prejsť, sú tam obrovské bariny, keďže cesta je vo veľmi zlom stave. V okolí Panmedu sa nedá parkovať, hlavne ráno a cez deň. Budem ďakovať, ak podnet vyriešite.

17. január 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet. Zaoberá sa ním Odbor komunálnych služieb, o jeho priebehu Vás budeme informovať.

S pozdravom

Peter Kijaček
sekretariát primátora mesta

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.