Ján Kuciak, Martina Kušnírová ✝ 2018

Názov ulice

Zodpovednosť za riešenie: Nové Zámky

Vyriešený

Zaslal: Milan, 24. februára 2018

Je tu označenie ulice len v maďarčine. Slovenská tabuľa chýba.

26. február 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet. Zaoberá sa ním Odbor komunálnych služieb, tabuľa s názvom ulice v slovenčine bude zavesená.

S pozdravom


Peter Kijaček
sekretariát primátora mesta
16. marec 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, tabuľa označujúca ulica v slovenskom jazyku bola namontovaná.

S pozdravom

Peter Kijaček
sekretariát primátora mesta

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.