Vrak auta odložený na zeleni

Zodpovednosť za riešenie: Nové Zámky

Vyriešený

Zaslal: Andrea Baukova, 25. februára 2018

Žiadame o odstránenie (vraku) auta odloženého na Fajkovej ulici na zelenom priestranstve. Auto sem dotlačili pred Vianocami 2017. Toto priestranstvo dlhé roky udržiavame, kosíme. Čoskoro začne vrak obrastať burinou, trávu nebude možné pokosiť.

02. marec 2018

Andrea Baukova

2.3.2018 Update: vrak prave zobrala odtahovka.

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.