Odvoz vyzbieraného odpadu

Zodpovednosť za riešenie: Nové Zámky

Vyriešený

Zaslal: Eva Polerecká, 28. februára 2018

Dňa 25.02.som mailom nahlásila na odbor komunálnych služieb poslala prosbu o odvezenie odpadu,ktorý občania vyzbierali v okolí hrádze s označením kde sa odpad nachádza.Do dnešného dňa bez reakcie.

07. marec 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, vyzbieraný odpad bol odvezený pracovníkmi spoločnosti Brantner.

S pozdravom

MsU Nové Zámky
Odbor komunálnych služieb

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania